Loading...
Menu

Mis asi on Liikuv foto?

Liikuv foto (Cinemagraph) on üks viimaste aastate kõige põnevamaid uusi fotograafia liike, mis paneb meie staatilised fotod liikuma nagu Harry Pottery filmis. Erinevad sotsiaalmeedia uuringud on näidanud, et liikuv foto saab kuni 7X suuremat tähelepanu võrreldes tavalise staatilise fotoga.

Liikuv foto on tavalise staatilise foto ja video hübriid, kus on ühendatud nende kahe parimad omadused. Fotograafia  võime tabada üht väga konkreetset hetke ja video liikuvus.

Vaata ka minu instagrammi portfoliot:
https://instagram.com/virgohaan/
Flixel galerii:
https://flixel.com/VirgoHaan/

Kus saab neid kasutada?

Liikuvaid fotosid saab postitada kõikidesse olulisematesse sotsiaalmeeedia keskkondadesse, nagu näiteks: instagram.com www.facebook.com twitter.com plus.google.com www.tumblr.com vine.co.

Kõiki siin koolitusel õpitud tehnikaid on võimalik rakendada ükskõik millisele fotograafia alaliigile
TOIDUFOTOGRAAFIA
PULMAFOTOGRAAFIA
PORTREEFOTOGRAAFIA
MOEFOTOGRAAFIA
TOOTEFOTOGRAAFIA
LOODUSFOTOGRAAFIA
JNE.

Koolituse ülesehitus

Koolitus kestab kaks päeva.

1 päeval õpime liikuva pildi teooriat ning kuidas liikuvaid pilte töödelda. Kasutades selleks, minu poolt filmitud materjale. Töötlemine toimub programmidega Flixel Cinemagraph Pro ja Adobe Photoshop. Esimese päeva eesmärk on anda ülevaade Liikuvate piltide olemusest ja võimalustest ning anda ettekujutus, milline võiks olla see materjal, mida on võimalik edukalt töödelda

2 päeval õpime, kuidas liikuvaid pilte ise filmida ja ka töötleme filmitud klipid lõplikult valmis ning räägime sellest kuidas liikuvaid pilte erinevatesse keskkondadesse postitada.

Pildid mida õpime esimesel päeval töötlema

Küsimused ja vastused

Selleks, et iga õpilane saaks piisavalt tähelepanu on klassi suurus maksimaalselt 6 inimest.

Hea oleks omada alg või keskmisel tasemel teadmisi fotograafiast ja adobe photoshopi kasutamisest. Samas kuna grupi suurus on üpris väike siis on mul võimalik teid ka järgi aidata, kui mõned algteadmised peaksid olema puudulikud.
Siin on mõned ingliskeelsed õpetused mida võib enne koolitust vaadata:
Flixel Cinemagraph Pro: https://flixel.com/learning-lab/
Adobe Photoshopi õpetus: Kustutamis tööriist ja maskide kasutamine

Filmimis võimalusega kaamera. Statiiv. Apple arvuti. Programmid Flixel Cinemagraph Pro (prooviversioon) ja Adobe Photoshop (prooviversioon)

Koolitus toimub Tallinnas. Täpne aadress selgub vahetul enne koolituse algust.

Maksumus

Koolituse maksumus: 400€. Hind sisaldab 2 päevast koolitus ja toitlustust

Registreeru koolitusele

Saada oma andmed ja märkige kas soovite maksta kogu summa arvega või taotlete järelmaksu. Kursuse täpse kuupäeva lepime kokku siis, kui koos on neli huvilist. Arve tuleb tasuda alles siis kui teile sobilik kuupäev on kokkulepitud.

[contact-form-7 404 "Not Found"]