Play Video

Sotsiaalmeedia pakett

Meie sotsiaalmeedia pakett pakub terviklikku lahendust, mis on kohandatud teie kampaaniate strateegiale. Tagame spetsialiseeritud pildid ja videod sotsiaalmeedia jaoks, tagades pideva kunstiteoste voogu ajas. Tõestatud tehnikate ja viimaste trendidega pakume täisteenust sotsiaalmeedia strateegia ja video/fototootmise valdkonnas. Kliendid saavad vajaduse korral valida ka individuaalseid teenuseid.

Parimad efektid sotsiaalmeedia kampaaniate jaoks

Lightograph

See on efekt, kus kõik teised video aspektid on paigal, kuid valgus liigub. See annab vaatajale üllatusmomendi selle kohta, mida nad fotol näevad.

Kuna valguse üldine liikumine on üsna märgatav, köidab see tõesti vaataja tähelepanu sotsiaalmeedia ajajoonel.

On olemas lühike lugu, seega peavad vaatajad ootama umbes 1 sekund, et näha, mis see pimeduses on.

Cinemagraph

See on tehnika, mille kallal olen kõige rohkem töötanud. Sellel on väga lihtne idee: ühendada fotode ja videote parimad osad üheks võimsaks turundusvahendiks.

See on parem kui fotod, kuna selles on liikumine, mis püüab vaataja pilku üle küllastunud sotsiaalmeedia voo. Ja see on parem kui video, kuna pole vaja järgida lugu lõpuni.

Cinemagraphid püüavad vaataja tähelepanu ja jutustavad terve loo ühesainsas hetkes.

Need töötavad erakordselt hästi sotsiaalmeedia kampaaniates ning sobivad samuti välitingimustes asuvatele digitaalsetele ekraanidele ja ostukeskuste digitaalsetele kuvaritele, kuna need kiiresti edastavad pakkumise klientidele.

Bouncing loop

Teatud mõttes on see sarnane tavalisele fotole. Enamik elemendid kaadris on jäädvustatud ja paigal, kuid on märgatav kaamera liikumine. Kaamera võib liikuda sissepoole ja väljapoole, üles-alla või vasakule-paremale.

Selle tehnikaga peamine idee on taas vältida areneva loo olemasolu, mida vaatajad peavad jälgima. Selle asemel edastatakse kõik ühes kaadris.

See on suurepärane efekt digitaalsetele ekraanidele ja sotsiaalmeedia reklaamidele.

Eriefektid

Pakume mitmesuguseid eriefekte, et muuta teie videod kaasahaaravamaks ja eristuda ajajoonel. Need efektid lisavad täiendava huvi taseme, püüdes vaatajate tähelepanu ja muutes teie sisu visuaalselt meeldivaks.

Videod

Meie toodangus ühendame klassikalised videod viimaste sotsiaalmeedia trendidega. Meie eesmärk on tasakaalustada pilkupüüdvad visuaalid taskukohaste tootmistehnikatega, tagades, et teie sisu paistaks silma ilma eelarvet ohverdamata.

Formaadid

Meie pakett pakub erineva suurusega formaate, mis vastavad meie klientide poolt kasutatavatele erinevatele sotsiaalmeedia platvormidele. See tagab optimaalse kuvamise ja atraktiivsuse platvormidel nagu Facebook, Instagram, Twitter ja LinkedIn. Me võtame arvesse spetsiifilisi vajadusi ja eelistusi, võimaldades sujuvat jagamist ja maksimaalset mõju.

Mida meie pakett sisaldab?

Kuna kulud sõltuvad konkreetsest projektist, on neid raske ette ennustada. Lõpliku hinna saamiseks võtke minuga ühendust, et saaksime koostada üksikasjalikuma eelarve.

Võta meiega ühendust

Võite julgesti helistada või saata sõnumi. Mul on alati suur rõõm kõiki võimalusi ja efekte pikemalt lahti seletada

Tel: +37256500762

Email: virgohaan@gmail.com